12 РОКІВ ДОСВІДУ
КРАЩІ ЕКСПЕРТИ
ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ
ГНУЧКА СИСТЕМА ЦІН

З ЧОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ СТАНДАРТНИЙ ПОШУК ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ В МЕРЕЖІ?

Ви просто робите необхідний запит у пошуку та моніторите його результати відповідно до Ваших потреб, уподобань та бюджету. Потім рандомно вибираєте компанію, яка відповідає Вашим вимогам. І добре, що Ви знайшли саме нас!

Ви цікавитеся відгуками та рекомендаціями. А це – наша гордість! Кожен клієнт, який обрав нас раніше, неодмінно рекомендує PM CONSTRUCTION друзям та знайомим. Якщо Ви ще не наш клієнт, то саме час зробити правильний вибір!

Ви запитаєте: Чому саме PM CONSTRUCTION?

А все дуже просто!

Ви ж мрієте про ідеальну та функціональну підлогу?! А ми втілюємо Ваші мрії (не плутати з фантазіями)!

Можливо, Ви хочете створити затишок у своїй квартирі або приватному будинку, а, можливо, у Вас є спортклуб, спортзал або цілий офісний центр з мережею магазинів чи готелів. А, можливо, лікарні чи медзаклади, в яких спеціальне обладнання вимагає антистатичного чи токопровідного лінолеуму. Якщо ж Вам необхідна якісна підлога, яка слугуватиме не один рік, на фабрику чи завод, і Ви гадаєте, що жоден матеріал не витримає навантаження кар або рокл з тисячею робітників, які прогулюються по ній, то ми Вас приємно здивуємо! Ми все це робимо! Ми запропонуємо Вам саме той промисловий лінолеум, який Вам потрібен. Адже ми зможемо втілити Вашу мрію, навіть якщо у Вас аеропорт чи вокзал!

Комерційний лінолеум і все, що з ним пов’язано, - це наш профіль! Тут ми маємо чималий досвід роботи (і не завжди радісний, що дозволило вибрати тих, хто все ж таки порадує) з продукцією багатьох виробників, знаємо всі тонкощі та нюанси характеристик, укладки та застосування. Адже насправді термін «комерційний лінолеум» дуже широкий і охоплює багато сфер застосування, і треба розуміти, що і куди вибрати, і як це інсталювати, щоб довго лежало та дарувало позитивні емоції.

Вона ж кварцвінілова плитка, вона ж вінілова плитка, а також Luxury Vinyl Tiles. Ми так захопилися цим справді чудовим покриттям, що навіть забули про ламінат та паркетну дошку. Нащо сперечатися за копійки з багатьма продавцями ламінату, якщо можна надати замовнику матеріал такий самий за характеристиками, але кращий за ціною? Мало того – інколи навіть дешевше (так, так справжнє чудо все ще можливо у нас)! Ось ми і не сперечаймося, а працюємо з кращою альтернативою.

З появою в Україні все більшої кількості офісних центрів та відкриттям представництв міжнародних компаній ця позиція впевнено займає своє місце на ринку. У світі є багато різних виробників килимової плитки. А ми працюємо з кращими з них - Modulyss, Tarkett, Betap, Condor, Desso тощо. І без зайвої сором’язливості можемо сказати, що працюємо на відмінно!

З того часу, як світовий лідер у виробництві покриття для підлоги Tarkett налагодив в Україні виробництво лінолеуму Tarkett Omnisports, на нашому ринку з’явилася реальна пропозиція з оптимальним співвідношенням ціна/якість. А оскільки ми є прямими дилерами Tarkett, то цю вигідну пропозицію ми можемо зробити і Вам, наші любі замовники.

У виробничих та офісних масштабах витрати на підлогу чималі, адже і площа поверхні, яку треба вкрити, величенька… Що ж робити? Не хвилюйтеся, довіртеся професіоналам. Адже наші пропозиції комерційного лінолеуму можуть приємно Вас здивувати. А все тому, що ми пропонуємо продукцію світових брендів, які зберігають баланс ціна/якість. Крім того, в PM Construction підтримується складський запас товару, що дозволяє задовольнити Ваші потреби в найкоротші терміни. Ми також із задоволенням підкажемо Вам, як влучно скористатися таким бонусом, як база першокласних майстрів, справжніх гуру своєї справи! Адже саме від них буде залежати втілення Ваших планів та мрій!

А нова підлога буде слугувати довго на радість Вам та всім навколо.

Ми займаємося цим сегментом досить серйозно, бо у фальшпідлоги самі плюси. Донедавна її виробники були лише за кордоном (Німеччина, Польща, Чехія, Бельгія, Австрія), а на сьогодні виробництво фальш підлоги налагоджено і в Україні, тому ми із задоволенням можемо запропонувати Вам якісну, недорогу та сертифіковану фальшпідлогу вітчизняного виробництва та іноземних виробників (за Ваші гроші). Оскільки суміжною з фальшпідлогою є килимова плитка, ми можемо запропонувати й килимову плитку. Якщо Ви з тих прогресивних сміливців, які прагнуть беззаперечної якості та зносостійкості, то звертайтеся, будемо раді допомогти Вам!

Обов’язково, полукомерційний лінолеум – куди ж без нього. Гумове спортивне покриття – ми завжди підтримуємо спорт! Звісно ж професійна хімія. Адже, якщо не використати якісну хімію, то можна спаскудити Ваше дороге покриття. Ми допоможемо уникнути таких розчарувань та підберемо для Вас увесь комплекс матеріалів і послуг.

МИ ПІКЛЮЄМОСЯ ПРО НАШИХ ЗАМОВНИКІВ. І ОСЬ У ЧОМУ НАШЕ ПІКЛУВАННЯ, ВОНО В ДЕТАЛЯХ:

  1. Після того, як ми продамо Вам чудове покриття для підлоги, ми не залишимо Вас з ним на одинці (а іноді у розпачі). Адже це тільки початок реалізації Вашої мрії! Плінтуса потрібні? Потрібні. Ви в хімії розбираєтеся, яку і куди застосовувати? А ми розбираємося. Майстрів доведеться знову шукати через інтернет. А ми вже знаємо, хто і на що здатен, тому із задоволенням порадимо надійних та перевірених.
  2. У нас все ж таки певна спеціалізація. Панове дизайнери, пророби та директори будівельних компаній та власники офісних центрів – гадаємо, ми завжди знайдемо можливість реалізувати будь-яку Вашу мрію. Власники будинків та квартир – вітаємо, у нас є цікаві пропозиції для Вас. А ось охочим купити лінолеум по 30 грн. або ламінат, зроблений в китайській виправній колонії, ми навряд чи допоможемо.
  3. Існує кілька робітничих бригад майстрів, які спеціалізуються на різних видах покриттів для підлоги. Монтаж фальшпідлоги – це одна сфера, а заливка цементної стяжки – це інша сфера, кожна з яких має свою специфіку. Бажаєте договір підряду з гарантією? Будь ласка. Бажаєте оптимальне співвідношення ціна/якість – ми Вам порекомендуємо перевірених хлопців. Більш того, по всій Україні є перевірені команди і, якщо ми продали Вам лінолеум, скажімо, в Одесу, не має сенсу витрачатися на майстрів з Києва, ми дамо контакти місцевих профі. Пам’ятайте, турбота - в деталях!

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ

В наш час практично кожен великий магазин, який здійснює продаж покриттів для підлоги, має свій сайт в інтернет мережі. Особливо це стосується спеціалізованих торгівельних центрів, які пропонують наявну продукцію по всім регіонам України.

Серед багатьох розділів потенційних покупців особливо цікавить Каталог, в якому представлені всі категорії товарів з детальним описом, фото- та техніко-експлуатаційними характеристиками кожного зразка.

Не є виключенням і магазин покриття для підлоги PM CONSTRUCTION. На сайті основні розділи пропонують клієнтам інформацію про переваги зазначеної організації торгівлі, новинки в світі покриття для підлоги на ринках України, контактах, різноманітних об’єктах, які використовували продукцію магазину. І звісно ж родзинкою інформаційної стрічки є каталог основних категорій покриттів для підлоги в Україні, які є на складах або доступні для замовлення.

ОСНОВНІ КАТЕГОРІЇ ПОКРИТТІВ ДЛЯ ПІДЛОГИ, ЯКІ ПРЕДСТАВЛЕНІ В КАТАЛОЗІ

Оскільки PM CONSTRUCTION спеціалізується в основному на комерційних видах покриттів для підлоги, то одним з перших в каталозі є комерційний лінолеум, представлений різноманітними лінійками (різним асортиментом) від вітчизняних до іноземних виробників Grabo, Tarkett, NOVOFLOR, LG HAUSYS тощо. Комерційне покриття для підлоги відрізняється особливою зносостійкістю від 34 до 43 (максимальна) класу. Сфера його використання – різноманітні заклади (лікувальні, освітні та розважальні), об’єкти торгівлі та промисловості з підвищеним трафіком або високим навантаженням.

Наступними категоріями товарів в каталозі магазину покриттів для підлоги є:

  • різноманітні види лінолеуму (антистатичний, натуральний, полукомерційний, токопровідний та спортивний);
  • різноманітні типи плитки (ПВХ, килимова та гумова);
  • килимове покриття;
  • гумове спортивне покриття;
  • дитячі ігрові та спортивні майданчики;
  • фальшпідлога

Кожна категорія зазвичай представлена кількома основними під категоріями, які виокремлено в залежності від виробників та основного асортименту їх продукції.

Для кожної категорії чи підкатегорії надано інформацію про призначення, класифікацію, основних виробників, переваги, приналежності до певної цінової групи та особливостей використання, монтажу та основних технічних характеристиках.

Каталог PM CONSTRUCTION, який пропонує покриття для підлоги, відрізняється своєю інтуїтивно зрозумілою навігацією, доступною навіть для недосвідчено користувача. Інформація про товари викладена в максимально повному обсязі зрозумілою мовою та відображає всі основні експлуатаційні характеристики кожної категорії та окремих зразків.

Зверніть увагу, що каталог нашого магазину у своєму асортименті не обмежується тільки покриттям для підлоги. Ми можемо запропонувати Вам також дитячі та спортивні ігрові майданчики, які мають досить складну конструкцію. Наприклад, фітнес-станції, які складаються з 14 механічних тренажерів.

Необхідно зазначити, що каталог – це «жива» структура, яка постійно оновлюється та доповнюється. Магазин намагається підтримувати на складах в достатній кількості всю вказану продукцію. Якщо ж з якихось причин товару з каталогу не буде на складі або його кількість буде недостатньою, ми доставимо Вам товар прямо від виробника і всього за 2-3 тижні. Тому не відкладайте замовлення на останній момент – звертайтеся PM CONSTRUCTION в завчасно, щоб не витрачати свій дорогоцінний час на очікування Вашої посилки. Якщо ж товар з каталогу є на складах в необхідній кількості, то магазин гарантує його оперативне оформлення та доставлення як по Києву, так і по всій Україні.